Тваринництво

ОптиКлін Фоам

ОПИС ПРОДУКТУ. ОптиКлін Фоам є концентрованим, нейтральним, рідким засобом без запаху, з високим ступенем піноутворення для чищення різних поверхонь і обладнання в молочній, на виробництві напоїв, м'ясної, рибної, кондитерської, масложирової, а також в інших галузях їжі переробляється промисловості.

ОптіКлін Фоам являє собою концентровану суміш піноутворюючих ПАР і Емульсифікатору. Його збалансована нейтральна формула особливо ефективно проявляє себе при митті масляних і жирових забруднень. Засіб може використовуватися на більшості відомих матеріалів, включаючи пластик і м'які метали, такі як алюміній. Препарат рекомендований для ручної та машинної мийки обладнання та техніки, а також для миття підлог, стін і робочих поверхонь. ОптіКлін Фоам дає велику піну і легко змивається, дуже економний, без запаху. Можна наносити за допомогою губки, щітки, і за допомогою обладнання для пінної мийки.

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: блідо-коричнева, однорідна прозора в'язка рідина.

ЗАСТОСУВАННЯ: рекомендована концентрація ОптиКлін Фоам становить 0,1 - 1% (в залежності від типу і ступеня забруднення).

УПАКОВКА : 25 кг мішки, 1.000 кг біг беги.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: зберігати в закритих ємностях або (де можливо) в випробуваних великих резервуарах, берегти від впливу екстремальних температур. Зберігати при температурах в інтервалі від 5 до 30 С Повне керівництво по техніці безпеки знаходиться в Таблиці Параметрів Технологічної Безпеки (MSDS).

ВПЛИВ НА ПОВЕРХНІ: При дотриманні робочої концентрації, засіб ОптиКлін Фоам можна застосовувати на всіх типах матеріалів, що застосовуються для виготовлення кухонного обладнання. Завжди обполіскуйте поверхню після проведення миття. При виникненні непередбачених наслідків застосування засобу, рекомендується перевірити матеріали на сумісність перед подальшим використанням препарату.

Разом до успіху!

  • вул. Васильківська 1, офіс 206
  • Київ, індекс 03040
  • info@agroplusinvest.com.ua
  • +38 067 396 0770

E-mail підписка

Будь в курсі всіх наших подій

Copyright © 2021 AgroPlusInvest.
Анализ сайта - PR-CY Rank