Птахівництво

Бланадіс

ОПИС ПРОДУКТУ . Бланідас-А є надпотужним, кислотним продуктом на основі суміші неорганічних кислот. Низько піниться, високоактивний кислотний миючий засіб для видалення солей жорсткості води, широко застосовується для CIP-мийки на підприємствах пивоварної, молочної, безалкогольної, м'ясної, виноробної та інших галузях харчової промисловості.

ОСНОВНІ ПОКАЗНИКИ. Бланідас-А високоефективний при видаленні мінеральних відкладень (накипу), включаючи молочний і пивний камені (оксалат кальцію). Низько піниться засіб, відмінно підходить для використання в CIP системах за умови високого тиску і турбулентності. Бланідас-А через низькі концентрацій є економічно вигідним продуктом. Дуже добре підходить для автоматичних дозуючих систем і контролю, що дозволяє раціонально використовувати засіб. Бланідас-А може використовуватися для пасивації нового нержавіючого обладнання (CIP систем, пляшкомийні машин і ін.).

ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД: прозора безбарвна рідини.

ЗАСТОСУВАННЯ: Бланідас-А використовується для очищення обладнання в харчовій промисловості у внутрішніх системах для циркуляції розчину. Робоча концентрація для видалення відкладень 1,0-2,5% w /w, температура від холодної до 60 С, час залежить від установки. У разі видалення відкладень солей жорсткості води, а також коли потрібно провести пасивацію нового обладнання з нержавіючої сталі, робоча концентрація використання препарату 2,0-13,0% w /w, температура 20-60 С, час залежить від установки. Препарат має питомою провідністю і може дозувати за допомогою автоматичної дозуючої системи.

ВПЛИВ НА ПОВЕРХНІ: Бланідас-А безпечний для всіх типів матеріалів, які зазвичай використовуються в CIP системах за умови виконання всіх рекомендацій. У разі невпевненості рекомендується перевірити взаємодію з конкретними матеріалами перед подальшим використанням продукту.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ, УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Зберігати в закритих ємностях або (де можливо) в випробуваних великих резервуарах, берегти від впливу екстремальних температур.

Разом до успіху!

  • вул. Васильківська 1, офіс 206
  • Київ, індекс 03040
  • info@agroplusinvest.com.ua
  • +38 067 396 0770

E-mail підписка

Будь в курсі всіх наших подій

Copyright © 2021 AgroPlusInvest.
Анализ сайта - PR-CY Rank